Jak projektować OOH

Jaka jest rola kreacji graficznej w reklamie? Co to znaczy dobrze zaprojektować reklamę na nośniki outdoorowe? Po czym poznać dobry projekt? Na co zwrócić uwagę, planując komunikację outdoorową? Tu piszemy o związkach między projektem a skutecznością komunikatu.


Dobre przykłady

W planowaniu kampanii reklamowej wykorzystującej nośniki out of home, dobrze jest trzymać się pewnych zasad, które sprawią, że wydane na outdoor pieniądze będą tą dobrze wydaną połową budżetu. W zależności od celów Twojej kampanii świadomość marki, sprzedaż produktu czy usługi powinna przecież wzrosnąć. Tu piszemy, o czym warto pamiętać przy planowaniu kampanii outdoorowej.


Kampanie społeczne

Zrealizowaliśmy tysiące różnych kampanii out of home i wiemy, jaką siłę ma outdoor. Angażujemy się w kampanie społeczne, wspieramy sport i kulturę. Lubimy być w kontakcie i zależy nam na szerzeniu wartościowych rzeczy. Tu piszemy o tym, co robimy dla innych.


Badania

O skuteczności reklamy decyduje wiele czynników. Niektóre możemy zbadać, aby przedstawić faty i argumenty, jeśli szukasz potwierdzenia na to, jak działa reklama out of home. Tu piszemy o badaniach i ich wynikach.