Za nami konferencja IAB Polska poświęcona najgorętszym tematom w DOOH. Bardzo ciekawe, inspirujące wystąpienia ekspertów i ekspertek na temat elastycznego, nowoczesnego i zasięgowego narzędzia.

Uczestnicy dowiedzieli się, czym jest DOOH i jak można wykorzystać to medium do realizacji celów komunikacyjnych. Jak skutecznie i efektywnie planować działania na powierzchniach DOOH i jak łączyć je z innymi mediami. Zaprezentowane zostały najlepsze kampanie reklamowe, z kraju i ze świata, które realizowane były na nośnikach Digital Out of Home.

W agendzie eksperckie wystąpienia przedstawicieli firm: Warexpo, Jet line, AMS SA, Samsung Electronics, ABi Media Holdings Sp. z o.o., dentsu Polska, Screen Network, Kantar, Value Media, SalesTube.
Aleksandra Derc z Warexpo wraz z Agnieszką Maszewską z Jet Line powiedziały o tematach, którymi żyją ulice – kto, do kogo, o czym i jak mówi na nośnikach DOOH. W jaki sposób nowe, ważne i rzadziej OOH spotykane tematy funkcjonują na ekranach, dlaczego jest to możliwe teraz i co to może znaczyć dla marek.

Fot. Warexpo