W połowie października br. portfolio AMS wzbogaciło się o TrafficTV –nowy, autorski kanał video out-of-home adresowany do pasażerów warszawskiej komunikacji miejskiej podróżujących autobusami.

TrafficTV to najwyższej jakości program wideo dedykowany warszawiakom. Kanał prezentuje ciekawe i angażujące treści m.in.:o podróżach, kulinariach, zdrowiu, kulturze i stylu życia, a także ciekawostki z życia stolicy – podane w nowoczesnej, atrakcyjnej formie video.Treści ułożone są w godzinną ramówkę. TrafficTV powstał na bazie badań preferencji i oczekiwań pasażerów transportu miejskiego. Wyświetlany jest na 400 ekranach w 170 autobusach w Warszawie.W stolicy z komunikacji autobusowej w 2019 roku skorzystało 598,9 mln pasażerów.

– TrafficTV to odpowiedź na potrzeby mieszkańców – dostarcza informacje, buduje relację z odbiorcą, wzbudza zaangażowanie i umila miejskie podróże. Cieszymy się, że do komunikacji miejskiej możemy wprowadzić nowoczesny format video out-of-home – mówi Arkadiusz Gawlak, Dyrektor Działu City Transport w AMS.

TrafficTV to drugi – obok MoveTV – kanał w ofercie video out-of-home AMS.MoveTV jest obecny w klubach fitness w największych polskich miastach.

Video out-of-home to kategoria wyodrębniona w segmencie DOOH.Charakteryzuje ją dłuższy kontakt widza z komunikatem i tym samym możliwość przyciągnięcia jego uwagi na dłużej.

Więcej o ofercie AMS można przeczytać na stronie: https://ams.com.pl/oferta/produkty-i-rozwiazania/traffic-tv

Tak wygląda przykładowa ramówka: