Światło, szkło, złoto i intensywna kolorystyka, to najważniejsze elementy instalacji stworzonej przez Warexpo dla marki Valentino. Najnowszy zapach Voce Viva, którego twarzą jest Lady Gaga, stał się tematem działań niestandardowych w nowoczesnych podświetlanych nośnikach ulicznych należących do spółki.

Dzięki aranżacji nośnik zamienił się w ekskluzywną witrynę zapraszającą do świata marki. Flakon, jako przedmiot zyskał nowy dekoracyjny wymiar stając się elementem miejskiej biżuterii. Butikowa realizacja, rozświetliła prestiżowe lokalizacje w centrum Warszawy – otoczenie Pałacu Kultury i Nauki i plac Trzech Krzyży.

W projekcie udało się połączyć klasyczne przeznaczenie nośnika ulicznego, czyli ekspozycję plakatów reklamowych, z wykorzystaniem go, jako gabloty wystawienniczej. To kolejna realizacja, którą spółka udowadnia, że odpowiednie podejście do reklamy OOH – szacunek do tkanki miasta, jego architektury, daje szerokie możliwości. Elegancki charakter kampanii, pokazuje, że taka forma reklamy jest doskonała również w komunikacji marek ekskluzywnych.