Cyfrowe nośniki OOH łączą na jednym ekranie wielkie marki i inicjatywy społeczne. Nowa sieć ekranów w witrynach lokali sklepowych i usługowych firmy Jet Line jest tego świetnym przykładem. Przyszłość OOH należy do cyfrowych nośników. Przyjrzyjmy się im tego lata.

Rok 2021 ONZ ogłosiło Rokiem Owoców i Warzyw. Z tej okazji Jet Line zaplanowało na ekranach MORE cykl roczny, podzielony na pory roku. Do współpracy zaprosili zaprzyjaźnionych Partnerów.

 

Bez Diety oraz Owoce i warzywa?
Kobiety bez Diety znają  moc zdrowego jedzenia. Dziewczyny z Fundacji przygotowały tipy, jakie owoce i warzywa warto sezonowo kupować i jakie korzyści zdrowotne nam dają. Ekipa kreatywna od Jet Line zilustrowała je smakowitymi animacjami poklatkowymi.

Owoce to sztuka
DailyArt w swojej aplikacji codziennie dzieli się z użytkownikami innym dziełem sztuki z jego opisem. Na ekranach MORE zobaczymy przygotowane przez nich spoty z obrazami, różnych twórców, z różnych epok historycznych, które łączy jeden temat. Zgadniecie jaki?

Ratuj żywność
Eksperci w ratowaniu żywności, czyli aplikacja Too Good To Go przygotowała spoty z poradami, jak przechowywać żywność, co smacznego można zrobić z resztek zalegających w lodówce, czyli jak ratować warzywa i owoce na co dzień – Jet Line pokazuje tę wiedzę na #MORE.

Wybierając się na bazarek po coś sezonowo zielonego, koniecznie wypatrujcie po drodze ekranów MORE.

Ekrany MORE to sieć 300 nośników DOOH zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, miastach GOPu, Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście.  Emitowane są na nich 10-sekundowe spoty, i co jest bardzo ważne w strategii Jet Line, z założenia to nie są spoty wyłącznie komercyjne. To także kanał informacyjny i kulturowo-lajfstajlowy, nazywany przez nich „Instagramem ulicy”.

Wakacje z Ikeą na MORE

Ekrany MORE to jedyna sieć ekranów DOOH umożliwiająca emisję dowolnej ilości spotów oraz geolokalizacji, czyli dostosowanie przekazu reklamy do współrzędnych geograficznych. QR kody zamieszczone na passe partout każdego ekranu przekierowują na dowolną stronę.

Z tych możliwości skorzystała Ikea łącząc działania online z DOOH.

 

Kiedy marzycie o wakacjach, ale chwilowo na nich nie jesteście i szukacie sposobu na to, żeby wakacje jednak sobie zrobić, wtedy z pomocą przychodzą małe rzeczy, które dają letni vibe.
A tak się składa, że można je kupić w jednym sklepie.
Właściwie w trzech sklepach.
W Warszawie są trzy sklepy IKEA: na Targówku, w Blue City i w Jankach. Każdy z nich u nas na #MORE w Warszawie.

Trzy sklepy.
Różne spoty.
 Jedna kampania DOOH.
MORE. Jedyna taka sieć ekranów digital out of home w 6 największych miastach w Polsce.

OOHlife

Print Friendly, PDF & Email