Oferta Digital Indoor AMS na przełomie maja i czerwca 2022 r. powiększy się o 12 galerii handlowych należących do Atrium Poland Real Estate. Dzięki partnerstwu z iPoster AMS umocni swoją pozycję lidera, oferując klientom największą na rynku ofertę 360 wystandaryzowanych nośników Digital Indoor o bazowym formacie 65”.

AMS będzie wyłącznym operatorem cyfrowych nośników indoorowych zarządzanych przez firmę iPoster w sieci Atrium Poland Real Estate – właściciela i zarządcy centrów handlowych w Polsce. AMS swoje portfolio wzbogaci o galerie handlowe w Białymstoku, Bydgoszczy, Toruniu, Wrocławiu, Płocku, Pile, Bytomiu i Szczecinie, a także w Warszawie (Promenada, Targówek, Reduta, King Cross Praga).

Wystandaryzowane nośniki Digital Indoor w bazowym formacie 65″, zbalansowany przekaz informacyjno-reklamowy dzięki autorskiemu contentowi Cityinfo od AMS oraz najwyższej jakości wsparcie techniczne iPoster zapewniające bezawaryjność urządzeń to wyróżniki oferty digitalowej sieci Atrium.

– Podpisanie umów o współpracy z galeriami należącymi do Grupy Atrium Poland Real Estate to bez wątpienia potwierdzenie dynamicznego rozwoju iPoster na rynku Digital Signage. Nasza oferta, z której korzysta AMS, powiększa się o kluczowe obiekty, a ich pozycja w regionach jest od lat ugruntowana i stale rośnie. Szczególnie istotne jest wzmocnienie naszej obecności w Warszawie – mówi Tomasz Glegolski, Dyrektor ds. Rozwoju sieci iPoster. – Warto podkreślić, że część centrów handlowych należących do Atrium Poland Real Estate poddawanych jest remodelingowi. Ma to na celu podniesienie komfortu oraz atrakcyjności dla klientów. To sygnał, że nasza oferta będzie prezentowana w nowej jakości. Jestem przekonany, że dalsze działania i przyjęta polityka pozwolą nam niebawem osiągnąć pozycję lidera polskiego rynku w tym segmencie – dodaje.

– Od lat jako lider rynku reklamy zewnętrznej konsekwentnie rozwijamy sieć Digital Indoor w najlepszych polskich galeriach handlowych. Dzięki możliwościom Digital OOH czekamy na konsumentów w punktach styku – tam, gdzie podejmowane są decyzje zakupowe. Stawiamy na rozwiązania przyjazne klientom. Dzięki temu nośniki z oferty AMS to nie tylko miejsce na reklamę, ale również doskonały kanał komunikacji marketingowej, który angażuje, wzbudza pozytywne skojarzenia związane z marką, ale też wpływa na wybory konsumenckie – mówi Robert Bartoszcze, Dyrektor ds. Digital w AMS.

Cała oferta Digital Indoor AMS obejmuje łącznie 375 nowoczesnych cyfrowych powierzchni w 20 aglomeracjach. Firma zapewnia swoim klientom elastyczność wyświetlania treści w zależności od dnia tygodnia, co umożliwia optymalizację i elastyczność emisji przekazu.

Digital Indoor to skuteczne narzędzie do kontaktu z marką. Dzięki wielkości nośników i usytuowaniu ich przy wejściach do centrum handlowego oraz w głównych ciągach komunikacyjnych reklama jest widoczna dla kupujących, a najwyższa jakość i ciekawe treści przyciągają ich uwagę. Na każdym ekranie AMS wyświetlany jest autorski kontent Cityinfo – informacje lokalne i rozrywka podane w lekkiej i angażującej formie.

AMS Digital oferuje dotarcie do odbiorców za pośrednictwem ponad 4300 punktów styku w całej Polsce: na przystankach (dzięki nośnikom Digital Citylight), przy kluczowych skrzyżowaniach (Digital Cityscreen), w 55 galeriach i centrach handlowych (Digital Indoor) oraz podczas korzystania z bankomatów, a także oglądania kanałów Video Out-of-Home z autorskim kontentem: Move TV w klubach fitness z segmentu premium i Traffic TV w autobusach w Warszawie.

Więcej o digitalowym OOH: https://ams.com.pl/oferta/produkty-i-rozwiazania