Projekt: WarexpoKlient: Zarząd Zieleni m.st. WarszawyLokalizacja: ul. Świętokrzyska, Plac Trzech Krzyży, ul. Marszałkowska/róg Zoli

Wszystkie projekty Warexpo

Las w słupie reklamowym to projekt zrealizowany przez Warexpo na zlecenie Zarządu Zieleni Warszawskiej. Inspirując się modą na rośliny w słoiku Warexpo stworzyło kompozycje roślinne w trzech słupach reklamowych w Warszawie. Kreacja bazowała na sezonowości i zmianie pór roku, dlatego kreacje obejmowały trzy motywy – lato, jesień i zimę – oraz warianty odnoszące się do charakteru poszczególnych lokalizacji słupów w różnych częściach miasta.


10-12.2018


Celem kampanii było zwrócenie uwagi na to, jak wielka jest różnorodność zieleni w mieście oraz jak ważna jest dbałość o środowisko przyrodnicze w mieście. Przez miejskie floraria Warexpo pokazało, że zadania polegające na zachowaniu w dobrym stanie miejskich terenów zielonych są nie tylko istotne z estetycznego punktu widzenia, ale mają też niebagatelne znaczenie dla harmonijnego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców.


Kampania dotarła do niemal 250 tysięcy odbiorców na ulicach Warszawy a w mediach społecznościowych uzyskała zasięg organiczny 182 tysięcy na Facebooku oraz niemal 20 tysięcy na Twitterze.