Projekt: Business ConsultingKlient: ECHO InvestmentLokalizacja: Galeria Młociny, Warszawa

Wszystkie projekty Business Consulting

„Tramwaj do Młocin” to kampania zrealizowana na Zlecenie ECHO Investment, jako jedno z działań promujących otwarcie Galerii Młociny – najnowszej inwestycji handlowo-usługowej developera. W nowo wybudowanym centrum powstała najprawdopodobniej największa strefa gastronomiczno-rozrywkowa w Polsce- Hala Hutnik wzorowana na Hali Koszyki. Wyjątkowa, industrialna architektura miejsca nawiązuje do fabrycznych motywów pobliskiej warszawskiej Huty, będącej jednym z symboli tej części miasta. W środku Hali znalazło się miejsce dla około 50 restauratorów. To lokale, które do tej pory często funkcjonowały jako food trucki- mobilne restauracje jeżdżące po mieście. Jedzenie można kupić jednak nie tylko w food truckach, ale także w stałych lokalach gastronomicznych. Część z nich ma obsługę kelnerską. W większości jednak jedzenie odbiera się samemu, by spożyć je potem przy jednym z dwunastu długich, wspólnych stołów.

Tuż bok Hali Hutnik znajduj się 5 stref coworkingowych, zaaranżowanych w metalowych kontenerach. Tramwaj do Młocin swoim wnętrzem nawiązuje właśnie do Hali Hutnik. Środek został tak zaaranżowany by swoim klimatem oddać jej industralny charakter. Podłoga tramwaju została oklejona specjalną folią imitującą drewniano- betonową posadzkę występującą w Hali. Sufit przybrał jasno pomarańczową barwę, a tuż pod nim zamontowana została metalowa krata podobna do tej występującej w kilku miejscach w Hali. Industrialnego charakteru dopełnia okleina wszystkich tramwajowych rurek imitująca zardzewiały metal. Na oknach zostały zamontowane drewniane tabliczki z logotypami wszystkich restauratorów. Drewniany element stanowią również stare, dębowe beczki zamontowane na przodzie i tyle tramwaju. Plastikowe krzesełka pokryto pokrowcami w trzech różnych kolorach oddających barwę i charakter kontenerów co-workingowych. W aranżacji nie zabrakło również zielonego akcentu- świeżej roślinności pod sufitem-nawiązującej do zielonych terenów – pobliskiego Młocińskiego lasu.


23 maja – 13 czerwca 2019 r.


Głównym celem kampanii jest promocja części restauracyjnej Galerii- Hali dobrego smaku. Miejsca w którym warto zatrzymać się dłużej. Miejsca, w którym bogactwo smaków łączy się z przyjaznym klimatem do spotkań i pracuy. Kampania zachęca również do Bycia EKO, by – zamiast auta – wybierać też komunikację miejską.