Zalando pierwszym klientem wykorzystującym synergię działań Digital Out-of-Home i kampanii online

Retargeting od AMS to rozwiązanie pozwalające klientom realizującym kampanie DOOH zwiększyć skuteczność dotarcia do odbiorców w określonej grupie celowej. Z tej możliwości skorzystało już Zalando, zapewniając synergię działań reklamowych online z ofertą Digital OOH AMS. Kampanię „Here to Stay” można zobaczyć na nośnikach Digital Citylight w największych miastach w Polsce.

Retargeting umożliwia dotarcie z przekazem reklamowym do osoby, która znalazła się w pobliżu kampanii prowadzonej na nośnikach Digital Out-of-Home AMS i należy do określonej grupy celowej. Poprzez połączenie świata Out-of-Home z kampanią online marka zyskuje wzmocnienie przekazu i precyzję w dotarciu do klienta. Tak jest w przypadku Zalando. Osoba, która widzi reklamę na przystanku, podobny komunikat zobaczy w swoim smartfonie, co ułatwi możliwość zakupu czy przejrzenia oferty.

„Outdoor łączy świat offline ze światem online, a Zalando, korzystając z naszej oferty, ma dodatkowo możliwość bardzo precyzyjnego wyboru grupy, której wyświetlimy kampanię retargetingową. To w jeszcze większym stopniu wpływa na efektywność działań i zwiększa konwersję” – mówi Radosław Gołąb, dyrektor ds. rozwoju oferty digital AMS.

Jak wygląda to rozwiązanie można zobaczyć w filmowym case study na YouTube

Retargeting to kolejna propozycja w kompleksowej ofercie AMS. W grudniu 2020 r. klienci spółki po raz pierwszy mogli skorzystać z innego nowego produktu – reklamy natywnej, która umożliwia wyjście z przekazem poza layout plakatu oraz wtopienie się w treść i układ paska informacyjnego na cyfrowych nośnikach.

AMS Digital oferuje dotarcie do odbiorców za pośrednictwem ponad 4000 punktów styku. Na przystankach – dzięki nośnikom Digital Citylight, przy kluczowych skrzyżowaniach poprzez Digital Cityscreeny, w galeriach handlowych poprzez nośniki Digital Indoor i Digital Indoorscreen oraz podczas korzystania z bankomatów i oglądania kanałów Video Out-of-Home z autorskim kontentem: Move TV w klubach fitness z segmentu premium i Traffic TV w autobusach w Warszawie.

Więcej o nowym rozwiązaniu można przeczytać tutaj

***
AMS jest liderem reklamy out-of-home (OOH) w Polsce, zdobywcą licznych nagród. Działa w obszarze klasycznego i cyfrowego OOH. Od września 2002 r. należy do Grupy Agora. Klientom oferuje skuteczne kampanie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi na blisko 23 tys. powierzchni reklamowych, dysponując, jako jedyna firma, systemami nośników z każdego segmentu rynku.

Więcej informacji: Agnieszka Bakiensztos, tel. kom. 510 022 231

Print Friendly, PDF & Email