Warexpo w partnerstwie z Radiem Kampus prezentowało trendy reklamowe istotne w roku 2020. Swoją wiedzą i opinią nt. reklamy podzielili się m.in.: Marcin Ochmański – prezes Warexpo, Natalia Hatalska, ceniona analityczka trendów oraz Ania Światłowska i Wojciech Pawliński – projektanci graficzni, których prace nierzadko można zobaczyć w przestrzeni Warszawy.

W trzech audycjach zaproszeni goście i eksperci szukali odpowiedzi na pytanie, jak będzie wyglądała przyszłość reklamy zewnętrznej wspartej rozwiązaniami smart city w mieście. Audycji można wysłuchać klikając w poniższe linki.

Podcast nr 1 – czy uchwała krajobrazowa zmieni Warszawę?

goście: Małgorzata Kuciewicz Centrala, Marcin Ochmański prezes Warexpo

Podcast 1

Podcast nr 2 – projektowanie graficzne dla reklamy zewnętrznej

Goście: Anna Światłowska, Wojciech Pawliński, projektanci graficzni

Część 1Część 2Część 3

Podcast nr 3 – miasta przyszłości czyli smart city

goście: Natalia Hatalska, analityczka trendów InfutureInstitute, Marcin Ochmański prezes Warexpo

W ramach współpracy Warexpo wyemitowało także spot Radia Kampus #TakBrzmi2020 na trzydziestometrowych ekranach w przejściu podziemnym pomiędzy I a II linią metra na stacji Świętokrzyska.

W akcji #TakBrzmi2020 Radio Kampus pokazało 10 zdolnych artystów młodego pokolenia, którzy już pierwszymi dokonaniami obiecują coś ciekawego. Muzycznie artyści reprezentują bardzo różne światy. Mamy przedstawicieli ambitnego popu (Wilhelm, Kacperczyk, Ala Zastary), jest elektronika (LuaPreta, Pepe., Lasy), rap (Mata, Miętha, Schafter) i techno (Vtss). Taki wybór odzwierciedla profil muzyczny Radia Kampus.

fot. Warexpo