Jak będzie wyglądało życie, praca i mieszkania przyszłości? Raport „Innowacyjne miasta” to przewodnik innowacji wdrażanych w miastach i budynkach. Wyjaśnia, czym są inteligentne miasta oraz jak nowe technologie wpłyną na budynki, osiedla oraz całe dzielnice.

W raporcie swoimi doświadczeniami w tworzeniu smart city dzieli się zespół Warexpo. Prezes Marcin Ochmański przybliża funkcję, jaką pełni reklama OOH w nowoczesnym rozwijającym się mieście – jak projektować sieci nośników digital signage i jakie są z tego korzyści. O Reklamie i informacji miejskiej, jako o dobrze zaprojektowanej usłudze mówi Aleksandra Derc dyrektorka marketingu i komunikacji społecznej.

Znajdziecie także bliższe informacje na temat nośnika digital signage Junior Warexpo, który jest lokalnym punktem informacyjnym i nośnikiem reklamowym. Zorganizowany w sieć umożliwia szybki i łatwy kontakt z lokalnymi społecznościami. Idealny dla inwestycji mieszkaniowych i biurowych oraz centrów handlowych i usługowych.

Raport można pobrać na stronie: https://thinkco.pl/raport-innowacyjne-miasta/
Publikacja została opracowana przez zespół ThinkCo. Partnerami strategicznymi opracowania są firmy CIC Warsaw, Otodom i Warexpo.

Fot. ThinkCo