Co w tranzycie piszczy, czyli letni rozkwit reklamy City Transit na nośnikach firmy Business Consulting- Media Miejskie.

Trzeba pamiętać, że to formaty, gdzie odbiorca ma zwykle najdłuższy kontakt z reklamą. Dlatego dobrze wykorzystane są po prostu skuteczne.
Ostatnie tygodnie są coraz ciekawsze dla reklamy City Transit. Gdy tylko życie zaczęło wracać do normalności, spragnieni reklamodawcy znów zwrócili się do agencji. Do miast wróciły kolory.

Na co stawiają klienci w tym sezonie?

Przede wszystkim – bezpieczeństwo. Ten ważny aspekt wszedł w życie także w branży technologicznej. W stolicy można zobaczyć fullbacki reklamujące antybakteryjne telefony CAT. Format ten charakteryzuje się dużą widocznością, szczególnie dla kierowców jadących za autobusem. Te zagospodarowane 3m kw. wozu cieszą się największą popularnością od lat.

Sezon wiosna/lato to także ponowny rozkwit branży turystycznej. Polacy spragnieni podróży, zarówno tych bliższych jak i dalszych, chętnie interesują się ofertami biur turystycznych. Co za tym idzie – rośnie konkurencyjność i firmy chętnie reklamują się na naszych nośnikach. Na zdjęciu pasy tramwajowe.

Powrót do pracy stacjonarnej to także wzmożony ruch na ulicach. Ludzie w drodze do i z pracy często umilają sobie czas słuchając ulubionej muzyki. Polskie Radio zachęca kierowców do podróży właśnie z nimi. Najlepszym formatem do tego jest właśnie wcześniej wspomniany fullback.

Tak długo wyczekiwane, przełożone w zeszłym roku Euro 2020 to idealna okazja do spotkań. Strefy kibica to od czerwca najchętniej uczęszczane miejsca, szczególnie gdy gra nasza reprezentacja. Restauracyjne ogródki w tym czasie pękają w szwach. A co powiedzą kibice na mobilną strefę? W Katowicach ruszyła właśnie taka – i to w wyjątkowym, zabytkowym tramwaju! Eventy w komunikacji miejskiej powoli i ostrożnie, z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa wracają do łask.

Poprzedni rok był pełen niespodzianek. Teraz branża OOH znów rozkwita – i już wiemy, że będzie tylko lepiej.

OOHlife.

Materiały nadesłane przez Business Consulting Sp. z o.o.

Print Friendly, PDF & Email