W segmencie reklamy on-line programatyczny model zakupu jest jednym z kluczowych. Synergic w ciągu ostatnich kilku lat, obserwuje, dzięki szybkiej cyfryzacji — transformację, jaką przechodzi Digital Out of Home, stąd właśnie decyzja zarządu spółki o nawiązaniu współpracy z tego typu platformami i przygotowaniu jej pod względem technologicznym na ten ważny krok.

Najwięksi gracze na rynku widzą potrzebę inwestowania w programmatic buying, między innymi dlatego, że w krótkim czasie mogą zapewnić sobie najlepsze powierzchnie reklamowe oraz ograniczyć czas ich zakupu. Synergic wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, wystartowała właśnie jako wydawca na platformie Adform i ruszyła ze sprzedażą kampanii w modelu programatycznym. Pierwszą kampanię zrealizowała dla firmy Superbet, sponsora polskiego sportu.

Zautomatyzowany zakup w formie private deal – jest możliwy dla nowego produktu spółki – ekranów na Dworcu Centralnym. W miarę rosnących potrzeb klientów, do sprzedaży programatycznej dołączane będą kolejne ekrany z sieci SYNERGIC DIGITAL CITY PREMIUM.

Firma jest właścicielem sieci nośników DOOH w punktach o wysokim natężeniu ruchu. Między innymi w ścisłym centrum Warszawy – na Dworcu Centralnym i jego tunelach, w przejściu podziemnym obok Rotundy, na dworcach i lotniskach. Dla swoich klientów planuje i realizuje kampanie z zakresu różnych mediów out of home. W samej Warszawie do wyłącznej dyspozycji ma ponad 170 autobusów miejskich, a w nich 400 ekranów. W portfolio ma 10 linii produktowych. Swoje usługi świadczy na skalę ogólnopolską i regionalną.