MORE, sieć cyfrowych ekranów Digital OOH od Jet Line, od czerwca jest obecna w Szczecinie. Tym samym reklamy emitowane na MORE dotrą do widowni w 8 największych miastach w Polsce.

– Jesteśmy w G8. Szczecin, siódme pod względem liczby ludności miasto w Polsce, od początku było w naszych planach inwestycyjnych. Włączenie Szczecina w sieć MORE oznacza zakończenie konsekwentnie budowanego narzędzia nowoczesnej i skutecznej komunikacji a dla marketerów – dotarcie do widowni w ośmiu największych miastach w Polsce – mówi Andrzej Słomka, Dyrektor Zarządzający Jet Line.

MORE to jedyna w Polsce sieć cyfrowych ekranów reklamy zewnętrznej (Digital OOH). Działa na ulicach 8 największych miast: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Poznania, Trójmiasta, Szczecina oraz miast GOP. Wyświetlane reklamy docierają dziennie do 851580 osób, dzięki emisji na 415 ekranach o jednakowym, spójnym wyglądzie, takich samych parametrach i minimalistycznym designie.

MORE to nie tylko reklama. To również lokalne i ogólnopolskie treści informacyjne, materiały lifestylowe i edukacyjne, wartościowy kontekst i dobre towarzystwo, do którego zapraszani są autorzy chcący się dzielić twórczością, talentem i inspiracją.