Wyzwanie? Stworzyć niestandardową komunikację, skierowaną do młodych warszawiaków. Efekt? Neony, interaktywność i digital.

Nagroda im. Tadeusza Mazowieckiego została ustanowiona przez prezydenta m.st. Warszawy dla młodych działających na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Jest również wyrazem uznania dla samego patrona za jego wkład w budowanie demokratycznego państwa. Warexpo stanęło przed wyzwaniem przyciągnięcia uwagi potencjalnych uczestników konkursu.

Postawiono na kreatywną fuzję. Nośnik TRAFFIC, znajdujący się przy skrzyżowaniu Świętokrzyskiej z Marszałkowską, zamieniliśmy na interaktywny punkt łączący tradycyjną formę plakatu z magnesami, które można było zabrać ze sobą do domu. W podświetlanym WARSIE, zlokalizowanym przy PKiN i Dworcu Centralnym, umieszczona została artystyczna, nowoczesna instalacja, przyciągającą wzrok wyrazistymi neonami. Całość kampanii podkreślały komunikaty na trzech trzydziestometrowych ekranach LED space w przejściu pomiędzy I i II linią metra.

Realizacja dla Centrum Komunikacji społecznej to kolejny creative OOH w portfolio Warexpo, znacząco wyróżniający się w tkance miejskiej.

Fot. Rafał Motyl, Miasto st. Warszawa