ul. Oboźna 1A00-340 Warszawa+48 22 841 69 91, +48 22 841 69 81marketing@warexpo.plwww.warexpo.pl

Wszystkie projekty Warexpo

Warexpo jest właścicielem i administratorem największej sieci słupów reklamowych w Warszawie. Usytuowanie nośników wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych stolicy pozwala na skuteczną reklamę out-of-home. Strategiczne lokalizacje budują doskonałą widoczność kampanii, a nowy design nośników z podświetleniem powierzchni ekspozycyjnej nadaje im estetyczną i elegancką formę. W ofercie Warexpo znajduje się niemal 300 słupów reklamowych z ok. 1000 powierzchni reklamowych, w tym podświetlanych i niepodświetlanych oraz tradycyjnych klejonych, 1536 ekranów digitalsignage w tramwajach warszawskich i 2846 w autobusach, galeria multimedialna, którą tworzą trzy 30-metrowe ekrany wizyjne w przejściu pomiędzy I a II linią metra na stacji Świętokrzyska oraz trzy ekrany na Kiosku Kultury przy ul. Krakowskie Przedmieście 5/7. Nowością jest Junior – nośnik digitalsignage zlokalizowany przy Pasażu Wiecha na ul. Chmielnej. Oferta Warexpo obejmuje także kompleksową usługę polegającą na planowaniu, realizacji i koordynacji standardowych i niestandardowych kampanii reklamowych oraz content marketingu. Warexpo oferuje również możliwość przeprowadzenia kampanii ogólnopolskiej oraz zintegrowanie kanałów online i offline.

Reklama, która funkcjonuje w zgodzie z miejską przestrzenią, architekturą i z szacunkiem dla mieszkańca – to idea Warexpo. W ofercie Warexpo znajdują się tradycyjne, klejone słupy uliczne, nowoczesne, podświetlane nośniki OOH, Junior – nośnik digitalsignage, 30-metrowe ekrany wizyjne w przejściu podziemnym przy metrze Świętokrzyska w Warszawie, 3 ekrany na Kiosku Kultury na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie oraz system ekranów w komunikacji miejskiej – stołecznych autobusach i tramwajach.


Junior

Nośnik digitalsignage – 1 sztuka. Prototypowy nośnik DOOH umożliwia wyświetlanie treści reklamowych na 75-calowych ekranach LCD. Zlokalizowany w centrum Warszawy przy ul. Chmielnej. Wyposażony jest w: 2 porty USB umożliwiające ładowanie urządzeń mobilnych, w darmowe miejskie Wi-Fi, w przycisk „Mapa” ułatwiający poruszenie się turystom po okolicy i przycisk „Komunikaty miejskie” z informacjami ważnymi dla mieszkańców Warszawy.


Wars

52 nośniki. Nowoczesne, estetyczne słupy zlokalizowane wzdłuż prestiżowych ulic w Warszawie: m.in. Krakowskie Przedmieście, ul. Marszałkowska i Świętokrzyska, Plac na Rozdrożu. Wars to słup o wysokości ponad 3,5 metra z 3 podświetlanymi powierzchniami ekspozycyjnymi.


Sawa

Sawa to ponad 4-metrowa konstrukcja posiadająca 6 powierzchni ekspozycyjnych typu citylight, w 2 rzędach – górnym i dolnym – z możliwością łączenia powierzchni w pionie w jedną podwójną ekspozycję. Każde z pól ekspozycyjnych jest podświetlone energooszczędnymi listwami LED.


Metropolis

50 nośników. Słupy pod wielkoformatową ekspozycję, niepodświetlane. Nośnik ten ma 3 powierzchnie ekspozycyjne chronione przesłoną z plexi.


Traffic

184 słupy. Każdy z tradycyjnych nośników klejonych ma 3 powierzchnie ekspozycyjne. Kampanię można przeprowadzić w wybranych lokalizacjach, wynajmując pojedyncze powierzchnie lub cały nośnik.


Galeria multimedialna

30-metrowe ekrany LED na 3 ścianach na stacji Metro Świętokrzyska w Warszawie. To ciekawa propozycja do przekazania informacji miejskich oraz oferty kulturalnej.


Reklama w komunikacji publicznej

1536 ekranów digitalsignage w tramwajach warszawskich i 2846 ekranów w autobusach. To nowoczesny i prestiżowy nośnik przykuwający uwagę pasażerów w 536 autobusach. Istnieje możliwość wyboru pakietu ekranów tak, aby emitowany spot widoczny był w autobusach jeżdżących po całej lub jedynie wybranej części Warszawy.

  • Fullback – reklama zewnętrzna umiejscowiona na tylnej części autobusu (szyba + klapa) w postaci zadrukowanej folii. Istnieje możliwość wyboru numeru linii autobusu.
  • Halfback – reklama zewnętrzna umiejscowiona na tylnej części autobusu w postaci zadrukowanej folii, z możliwością wyboru miejsca oklejenia: szyba lub klapa pojazdu. Istniej możliwość wyboru numeru linii autobusu.
  • Ramki – reklama wewnątrz autobusu, umiejscowiona pod sufitem pojazdu, umożliwiająca ekspozycję plakatów o wymiarach: 30×90 cm.

Panele CTL i ekrany na kioskach

6 sztuk, 3 ekrany LCD na kioskach. Warexpo jest operatorem 6 kiosków wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie. Każdy z kiosków posiada podświetlany panel ekspozycyjny typu citylight. Jeden z kiosków posiada także 3 ekrany LCD. Zastosowane oprogramowanie umożliwia projektowanie animacji z wykorzystaniem wszystkich ekranów jednocześnie i tworzenie dynamicznego, spójnego obrazu.