ul. Broniewskiego 301-785 Warszawa22 839-78-74jetline@jetline.pljetline.plrejsodkrywcow.pl

Wszystkie projekty Jet Line

W Jet Line tworzymy przestrzeń do komunikacji.

Od 25 lat zajmujemy się outdoorem, komunikacją w przestrzeni.

Jesteśmy właścicielem ogólnopolskiej sieci tablic Motorway 12×4 m przy trasach i w miastach, samochodów reklamowych MobiJet 6×3 m, rowerów reklamowych Jet Bike oraz platformy MyLED do zarządzania kampaniami na ekranach LED.

Pomagamy opowiadać historie marek. Zwracamy uwagę, aby informacje o nich pojawiały się u odpowiednich osób, we właściwym czasie i miejscu, w dobrym otoczeniu i trafionym kontekście. Stawiamy na jakość, skuteczność i legalność nośników ponieważ zależy nam na dobrze, pod każdym względem, przedstawionych historiach.

Wiemy, jaką siłę ma outdoor. Staramy się wykorzystywać możliwości reklamy zewnętrznej nie tylko w działalności komercyjnej. Chętnie wspieramy projekty charytatywne, społeczne, kulturalne. Angażujemy się w realizację udostępniając nośniki i służąc doświadczeniem technicznym.

OOH to nasza praca i pasja. Żagle są także OOH. Prowadzimy Fundację Rejs Odkrywców, która pomaga młodym ludziom iść dobrym kursem i organizujemy rejsy dla dzieci i młodzieży z trudniejszym startem w dorosłe życie.


Motorway 12x4 m

Motorway 12×4 m to klasyczna tablica reklamowa o powierzchni 48 m.kw. To oświetlony od zewnątrz billboard, umieszczony w miejscu o najwyższym natężeniu ruchu samochodowego. Nośniki Motorway 12×4 m tworzą ogólnopolską sieć. Ich lokalizacje wybieramy z uwagą tak, by reklamy, które się na nich znajdą, miały doskonałą widoczność, bo lepszy jest jeden duży plakat w bardzo dobrym miejscu, niż dziesiątki małych w tłumie innych.


MyLED

MyLED to platforma on-line do planowania i realizowania kampanii digital out of home (DOOH) i digital indoor.W systemie platformy jest zintegrowanych ponad 300 ekranów LED, dzięki czemu można precyzyjnie zaplanować i łatwo zarządzać ogólnopolskimi kampaniami reklamowymi DOOH.


MobiJet 6x3 m

MobiJet 6×3 m to billboard w ruchu, to samochód reklamowy, który buduje duży zasięg kampanii w krótkim czasie. Podświetlany billboard formatu 18 m.kw. jest zintegrowany z autem i jest idealny we wsparciu krótkotrwałych akcji wizerunkowych lub sprzedażowych: kampania na MobiJetach może trwać jeden dzień, jeden weekend lub jeden tydzień.


JetBike

Nasze niezwykłe rowery reklamowe, designerskie i nietypowe nośniki reklamowe: czterokołowe, ładne i ekologiczne. Rowery JetBike zwracają uwagę formą i potencjałem dla kreacji. Gdy nie ma potrzeby, aby reklama długo była obecna w jednym miejscu – i gdy wystarczy weekend lub jeden dzień – JetBike wykonują zadanie i jadą dalej.