Projekt: Business ConsultingKlient: TchiboLokalizacja: Warszawa

Wszystkie projekty Business Consulting

Jak twierdzą pasażerowie – podróżowanie komunikacją miejską w Warszawie jeszcze nigdy nie było tak miłe. A to za sprawą kampanii Tchibo Black’n White. Na potrzeby zrealizowania akcji został wynajęty zabytkowy tramwaj 102 w którym poza brandingiem zewnętrznym zaaranżowano wnętrze, tak, aby podróżni mogli się poczuć, jak w kawiarni. Miejsce starych siedzeń zastąpiły piękne kanapy z wygodnymi poduszkami, ustawiono stoliki zdobione klimatycznymi świeczkami i serwetkami, na podłodze zamontowano wykładzinę… Całość zdobiły pięknie upięte zasłonki…

Przejazd tramwajem był bezpłatny, a dodatkowo podróżni częstowani byli kawą oraz czekoladkami serwowanymi przy barze przez personel promocyjny. Całość utrzymana była w czarno-białej kolorystyce nawiązującej do kampanii Black’n White. W tramwaju panowała niepowtarzalna atmosfera, ludzie uśmiechali się do siebie, rozmawiali ze sobą, robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Mogli korzystać z wifi oraz tableta, tak aby na bieżąco móc śledzić ofertę Tchibo.


1.10 – 14.11.2015


Marka Tchibo chciała zaprezentować nowy wariant swoich dotychczasowych produktów Black`N`White, charakteryzujących się specjalnym procesem długotrwałego wypalania ziaren kawy. Kampania miała na celu stworzenie niepowtarzalnej kameralnej atmosfery, w której każdy mógł napić się i rozsmakować się w nowej odsłonie kawy marki Tchibo.