Projekt: AMSKlient: AudiLokalizacja: ogólnopolska

Wszystkie projekty AMS

Za pomocą światła kilkudziesięciu tysięcy diod na nośnikach AMS Dynamic Backlight została odwzorowana sekwencja działania reflektorów samochodów Audi prezentowanych na kreacjach reklamowych. Animacje realistycznie odzwierciedlały działanie świateł podczas uruchamiania i wyłączania pojazdu. Dynamic Backlight to ekskluzywny nośnik reklamowy, pozwalający za pomocą światła ożywić plakat, nagrodzony Złotem w konkursie Innovation 2018 za najbardziej innowacyjny format reklamowy.


1-31 stycznia 2019 r.


Celem kampanii była promocja najnowszego modelu Audi. Elegancki, nowoczesny design, świetne parametry techniczne i bezpieczeństwo to znaki rozpoznawcze marki Audi. W kampanii na nośnikach Dynamic Backlight, chcieliśmy podkreślić, że nowoczesne reflektory w samochodach Audi to nie tylko element bezpieczeństwa na drodze, ale również rozwiązania, które nadają autom charakteru i podkreślają ich unikalny design.


W kampanii Audi po raz pierwszy wykorzystano system Dynamic Backlight na tak dużą skalę. Na ponad 70 nośnikach Dynamic Backlight o powierzchni 18 m2 i 32 m2 prezentowane były modele Audi – A6, A7, A8 i Q8. Kampanię wzmocniono zasięgowo reklamą na statycznych backlightach – nośnikach z segmentu premium AMS. Za kampanię odpowiadają: Isobar Polska i PHD Media Direction.


Planowanie i realizacja kampanii.