Dzięki walentynkowej kampanii T-Mobile „Teraz miłość ma znaczenie” zakochani w czasie rzeczywistym będą publikować wyznania miłosne na nośnikach AMS – Digital Cityscreen w czterech miastach Polski – Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Od 8 lutego br. na specjalnym landing page’u akcji – terazmilosc.ams.com.pl zakochani mogą zgłaszać wyznania miłosne, które będą pojawiać się od 12 lutego na nośnikach Digital Cityscreen. Po tym terminie publikacja życzeń na nośnikach OOH zajmie mniej niż 5 minut od ich stworzenia. Życzenia będzie można wybrać z gotowych szablonów, a ich personalizacja polega na dopisaniu imion zakochanych.

— Dzięki możliwościom Digital Out-of-Home kampanie reklamowe w tętniącym życiem mieście zyskują elastyczność znaną z reklamy online. Możemy dostosować komunikat do warunków na drodze, pory dnia, pogody czy okoliczności — mówi Tomasz Muraszko, Head of Product Marketing z AMS. — W walentynkowej akcji T-Mobile wykorzystujemy real-time marketing i angażujemy kontentem w najlepszych punktach miasta — dodaje.

— Chcieliśmy, by walentynki z T-Mobile w tym roku były wyjątkowe. Rekomendowaliśmy rozwiązanie elastyczne, które w jak największym stopniu zaangażuje ludzi i pokaże ich emocje. Kanał Digital OOH w walentynkowej akcji T-Mobile #terazmaznaczenie – to spójny przekaz i niestandardowa forma — dodaje Marcin Śmiechowicz, Director z Mindshare Poland.

Za koncepcję kreatywną oraz przygotowanie kreacji odpowiedzialna jest agencja VMLY&R.

— Dobra kreacja i odpowiedni dobór kanałów reklamowych to recepta na stworzenie synergii w działaniu. Tworząc key visual projektu wzięliśmy pod uwagę nie tylko jego aspekt artystyczny, spójność graficzną z głównym key visualem kampanii, za który odpowiada agencja DDB Warszawa, ale również dostosowaliśmy go do publikacji w przestrzeni miejskiej. Kreacja dzięki temu przyciąga uwagę i angażuje odbiorców — dodaje Michał Brzeczkowski, Group Account Manager z VMLY&R.

Akcja potrwa od 8 do 14 lutego. Zgłoszenia można wysyłać już od 8 lutego.

AMS Digital oferuje dotarcie do odbiorców za pośrednictwem ponad 4200 punktów styku w całej Polsce: na przystankach (dzięki nośnikom Digital Citylight), przy kluczowych skrzyżowaniach (Digital Cityscreen), w 42 galeriach i centrach handlowych (Digital Indoor) oraz podczas korzystania z bankomatów, a także oglądania kanałów Video Out-of-Home z autorskim kontentem: Move TV w klubach fitness z segmentu premium i Traffic TV w autobusach w Warszawie.