Synergic, polska spółka działająca w obszarze reklamy out of home, w wyniku wygranego postępowania przetargowego, zrealizowała nowy projekt – w ramach którego do portfolio spółki trafiło pięć ekranów PREMIUM umiejscowionych na Dworcu Centralnym w Warszawie. Cztery, 138 calowe – zamontowane na antresolach hali głównej dworca, piąty, największy – 203 calowy, w ciągu komunikacyjnym, pomiędzy tunelami od strony al. Jerozolimskich z bezpośrednim wyjściem na przystanki autobusowe.

Zrealizowanie tego projektu jest dla nas ważnym krokiem, który umacnia pozycję Synergic w segmencie reklamy digital out of home. Ekrany DIGITAL CITY PREMIUM, usytuowane są w topowych lokalizacjach. Wiele z nich w ścisłym centrum, przy dworcach, pętlach autobusowych, przystankach komunikacji miejskiej czy galeriach handlowych – wylicza Prezes Synergic, Paweł Orłowski.

Jak podaje Prezes, z badań przeprowadzonych na zlecenie Synergic wynika, że cały pakiet ekranów na Dworcu Centralnym miesięcznie generuje ponad 7,5 mln kontaktów, a 63,7 % wszystkich, to długi i jakościowy czas. Ekrany trafiają do młodej, atrakcyjniej widowni – 56,4 % to osoby w wieku 20 – 39 lat.

To kolejne atrakcyjne powierzchnie reklamowe w portfolio spółki. Firma jest też właścicielem sieci nośników OOH w punktach o wysokim natężeniu ruchu. Między innymi w ścisłym centrum Warszawy – w przejściu podziemnym obok Rotundy, na dworcach i lotniskach. Synergic dla swoich klientów planuje i realizuje kampanie tranzytowe, a w samej Warszawie do wyłącznej dyspozycji ma ponad 170 autobusów miejskich, a w nich 400 ekranów. W portfolio ma 10 linii produktowych. Swoje usługi świadczy na skalę ogólnopolską i regionalną.Synergic sp. z o.o. to jedna z kluczowych spółek w strukturze holdingu LARQ. Zajmuje się planowaniem oraz realizacją kampanii w oparciu o media z zakresu out of home / digital out of home.