Cityinfo – marka kontentowa AMS otrzymała nowe autorskie treści iczytelniejszy wyglądorazwprowadziła nowoczesną ramówkę. W nowej odsłonie można ją zobaczyć na cyfrowych nośnikach AMS – Digital Citylightachw wiatach przystankowych i Digital Cityscreenachprzykluczowych skrzyżowaniach.

Cityinfoprezentuje wyróżniający się w przestrzeni miasta kontent – dominują w nim treści lokalne i rozrywka podane w lekkiej i zwracającej uwagę formie.Uczy poprzez zabawę i zachęca do interakcji.

Ramówkę Cityinfo tworzą treści pogrupowanewkilkunastu kategoriach. Są to m.in.: „Moje miasto” – zdjęcia miast, często pokazywane znieoczywistej perspektywy, „Poczuj historię” –czarno-białe fotografie miejsc zatrzymanych w kadrze historii na tle miasta, „Do ZOObaczenia w ZOO”–ciekawostki o klimacie i zwierzętach z okolicznych ogrodów zoologicznych, „Szukam domu”–informacje o pupilach do adopcji z lokalnych schronisk.

Ramówka zmieniana jest codziennie, a treści dopasowane są do nośnika i do miejsca ich wyświetlania – będąc na przystanku w Krakowie, zobaczymy inną ramówkę niż we Wrocławiu, a także inną niż na nośniku Digital Cityscreen.Dla kierowców powstała specjalna kategoria „Czas dojazdu”,która pokazuje realny czas dotarcia do najbardziejcharakterystycznych punktów w mieścieprzy aktualnym natężeniu ruchu. Jeżeli na drodze dojazdu tworzą się korki, nośnik na bieżąco przelicza czas i pokazuje go w odpowiednim kolorze– podobnie jak w aplikacjach z nawigacją.

Cityinfo powstał na bazie badań preferencji i oczekiwań mieszkańców miast.W nowejodsłonie można go zobaczyć na cyfrowychnośnikach AMS w Gdyni, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie i we Wrocławiu.

Oprócz Cityinfo AMS posiada jeszcze dwa kanały kontentowedostępne w wyodrębnionejz segmentu DOOH kategorii Video Out-of-Home, którą charakteryzuje dłuższy kontakt widza z komunikatem i tym samym możliwość przykucia uwagi bardziej złożonymitreściami.Są to TrafficTV(dla pasażerów warszawskiej komunikacji miejskiej) i MoveTV (dla odwiedzających kluby fitness w największych polskich miastach).

Więcej o ofercie AMS można przeczytać na stronie: https://ams.com.pl/oferta/produkty-i-rozwiazania