Elastyczna oferta Out-of-Home–AMS Flex– to najnowsza propozycja w portfolio lidera reklamy zewnętrznej. W odpowiedzi na zapotrzebowanie i dynamiczną sytuację na rynku reklamy AMS stworzył innowacyjną ofertę, która umożliwia start kampanii łączącej reklamę w segmencie City Transport i Digital dowolnego dnia.

– Na start działań reklamowych w ofercie City Transport i Digital AMS nie trzeba już czekać do poniedziałku. Kampanię można rozpocząć dowolnego dnia – mówi Grażyna Gołębiowska, dyrektor marketingu AMS. – AMS Flex to odpowiedź na dynamiczną sytuację związaną z pandemią i oczekiwania naszych klientów. Nie wymagamy planowania działań w standardowych okresach przyjętych dla klasycznej reklamy Out-of-Home,reagujemy na rynkowe potrzeby – dodaje.

AMS Flex obejmuje 7-dniową ekspozycję reklam w segmencie City Transport i na nośnikach digitalowych w postaci 10-sekundowych spotów wideo ze startem kampanii dowolnego dnia.

W ofercie AMS Flex dostępne są nośniki typu Busback, Digital Indoor – zlokalizowane w centrach handlowych multimedialne ekrany do kontaktu z marką, bankomaty i ekrany w punktach sieci handlowych zapewniające emisję reklamy w miejscach do tej pory dla niej niedostępnych, a także najnowszy kanał Video Out-of-Home – Traffic TV, emitowany na ponad 400 ekranach w 170 warszawskich autobusach.